[ZDJĘCIA] Siatkarze Cerrad Czarni Radom  oraz Kampania społeczna „Smart Stop” w naszej szkole
fot.Monika Rodakowska

We wtorek 11 kwietnia 2017  roku do Zespołu Szkół Samorządowych w Garbatce- Letnisko  przyjechali reprezentanci klubu Cerrad Czarni Radom, trener Robert Prygiel oraz pięciu zawodników: Łukasz Wiese, Jakub Urbanowicz, Dustin Watten, David Smith oraz Emanuel Kohut. W ramach akcji „Smart Stop” gościliśmy również dwie policjantki z wydziału ruchu drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu.

Kampania społeczna „Smart Stop” prowadzona przez Mazowiecki Wydział Ruchu Drogowego ma na celu zwrócenie uwagi uczestnikom ruchu drogowego, jak niebezpieczne i zarazem tragiczne w skutkach może być nierozważne korzystanie z telefonów. Jak podkreślali organizatorzy prowadzonej kampanii, wyobraźnia przydaje się nie tylko za kierownicą, ale także na pasach. W działania mazowieckich policjantów włączyli się siatkarze Cerradu Czarnych Radom. Policjanci i siatkarze wspólnie promują zasadę: „nie odcinaj się od rzeczywistości”. Adresatami kampanii „Smart Stop” są przede wszystkim niechronieni uczestnicy ruchu drogowego, w tym dzieci i młodzież, ale także ich rodzice i dziadkowie.

W dalszej części spotkania siatkarze „Cerrad Czarnych Radom” rozegrali pokazowy mecz z uczniami Zespołu Szkół Samorządowych w Garbatce - Letnisko. Rozgrzewkę poprzedzającą mecz poprowadził trener Robert Prygiel. Spotkanie miało na celu promowanie siatkówki wśród społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Rozegrano dwa sety. W pierwszym siatkarze Cerrad Czarnych Radom zagrali z uczniami gimnazjum, a następnie w mieszanych składach z uczniami szkoły podstawowej. Spora dawka pozytywnych emocji i wrażeń na długo pozostanie w pamięci chłopców uczestniczących w tym pokazowym meczu. Na koniec były wspólne zdjęcia oraz autografy zawodników na klubowych plakatach.


Wtorkowa wizyta przedstawicieli „Cerrad Czarnych Radom” to efekt podpisania przez Urząd Gminy Garbatka- Letnisko porozumienia i przystąpienia do projektu „Partnerstwo Regionalne Czarni”.

 

autor:Andrzej Suwała

13-04-2017 admin

Kamera online - skwer

Sonda

Czy potrzebna jest budowa całorocznej hali sportowej w Garbatce-Letnisku ?

TAK
NIE

Kalendarium

maj, 2018
PnWtŚrCzPtSbNd
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

 

Nasze projekty