ZAJĘCIA ORAZ WARSZTATY DLA DZIECI,  MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH!

Kochani! Zaczął się kolejny rok szkolny, a już za chwilkę przyjdzie złota polska jesień. Pewnie zastanawiacie się jak będziecie spędzać ponure, jesienne i zimowe dni. Czy skazani jesteście na popołudnia przed telewizorem? Nic bardziej mylnego! Urząd Gminy Garbatka-Letnisko proponuje Wam bardziej aktywny wypoczynek. Już teraz przyjdź i zapisz się na cykl zajęć i warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Czy nie lepiej wyjść z domu by:

  • poćwiczyć lub potańczyć przy dobrej muzyce,

  • porysować albo porzeźbić w dobrym towarzystwie,

  • pograć w dobrym tonie i dobrym nastroju?
    Już od października zaczynamy: Fitness z nowym instruktorami, Taniec dla dwóch grup wiekowych, Zajęcia plastyczne (rysunek, rzeźba, malarstwo) oraz zajęcia muzyczne w KzR w Garbatce-Letnisku.

 

FITNESS

To nowość w naszej ofercie dla Państwa! Poprowadzą je nowi Instruktorzy: Mateusz i Malwina! Zajęcia Fitness mają na celu poprawę zdrowia i codziennego funkcjonowania w życiu. Zwykle nazywane są „Grupowym Treningiem Funkcjonalnym” bądź „Fit zajęciami”. To już kwestia gustu, ważny jest cel. Podczas zaplanowanych zajęć spory nakład instruktorzy będą kłaść na ćwiczenia, które wykonujemy codziennie nie zdając sobie najczęściej z tego sprawy. Owe zajęcia będą miały też spory wpływ na odstresowanie się od codziennych obowiązków i zrobienie czegoś tylko dla siebie. Spotkanie organizacyjne: 3 października (wtorek) godz. 17.00 - Publiczna Szkoła Podstawowa w Garbatce-Letnisko.

 

 

 TANIEC

Czy Twoje dziecko ma poczucie rytmu? Uważasz, że jest medialne i lubi występować publicznie? Zatem jeszcze dziś zapisz je na zajęcia taneczne organizowane w budynku dawnej Gminnej Świetlicy w Garbatce-Letnisko. Prowadzi je Pani Lidia Żuchowska instruktorka, która wyszkoliła niejednych mistrzów Polski i Europy w tańcu towarzyskim. Trenerka specjalizuje się w różnych formach tańca takich jak: Woogi Boogie, Lindy, Balet, Disco oraz Dance. Niezwykły dar naszej instruktorki oraz intensywna forma prowadzenia zajęć, pozwalają wyeksponować każdy talent dziecka. Efekty pracy Waszych pociech są prezentowane na różnych uroczystościach gminnych. Spotkanie organizacyjne: 3 października (wtorek) godz. 16.00 oraz 17.30- dawna Gminna Świetlica w Garbatce-Letnisko.

 

PLASTYKA

Plastyka to kolejne zajęcia cieszące się ogromnym powodzeniem. Prowadzi je Pan Tomasz Wróblewski, artysta na co dzień zajmujący się rzeźbą, grafiką komputerową i scenografią, twórca wielu wystaw w kraju i za granicą. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach, dzieci w wieku szkolnym oraz zajęcia bez względu na wiek. Na zajęciach Pana Tomasza zarówno dzieci jak i dorośli mogą rozwijać swoje pasje poprzez malarstwo, rysunek, czy rzeźbę. Ich arcydzieła często podziwiamy na wystawach prac plastycznych organizowanych przez Pana Tomasza. Spotkanie organizacyjne: 27 września (środa) godz. 16.30 - dawna Gminna Świetlica w Garbatce-Letnisko.

 

MUZYKA

Zajęcia muzyczne prowadzi pan Dariusz Rodakowski, nauczyciel muzyki. Pan Dariusz uczy młodzież śpiewu oraz gry na różnego rodzaju instrumentach muzycznych. Dzięki jego inicjatywie i wysiłkowi na terenie Gminy powstał Muzyczny Zespół Młodzieżowy. Nasza zdolna młodzież często prezentuje swoją twórczość na różnego rodzaju imprezach i uroczystościach. Spotkanie organizacyjne: 27 września (środa) godz. 16.00 - Kino za Rogiem w Garbatce-Letnisku. 

 

Zapisów na wszystkie rodzaje zajęć można dokonywać na spotkaniach organizacyjnych, zajęciach, w budynku gminnym w Garbatce-Letnisko przy ul. Kochanowskiego 135 oraz telefonicznie pod nr 48. 62-10-154.

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE
ORGANIZATORZY

Kamera online - skwer

Sonda

Czy potrzebna jest budowa całorocznej hali sportowej w Garbatce-Letnisku ?

TAK
NIE

Kalendarium

lipiec, 2018
PnWtŚrCzPtSbNd
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

 

Nasze projekty