PSP w Garbatce-Letnisko realizuje nauczanie na odległość

W szkołach trwa już od jakiegoś czasu forma nauczania polegająca na odrabianiu przez uczniów prac nadsyłanych przez nauczycieli. Od środy w szkołach realizowana jest nauka zdalna, uczniowie będą oceniani. Jak mówi dyrektor PSP w Garbatce-Letnisko Agnieszka Babańca - Mamy już za sobą pierwsze doświadczenia pracy z uczniem na odległość.

Komunikat. Budynek Urzędu Gminy oraz GOPS Garbatka-Letnisko zamknięty dla petentów

W związku z rozprzestrzenieniem się w Polsce wirusa SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie mieszkańców oraz pracowników Urzędu Gminy Garbatka-Letnisko i pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Garbatce-Letnisko od dnia 20 marca 2020 r. Urząd Gminy Garbatka-Letnisko oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Garbatce-Letnisko zostają zamknięte dla interesantów, ale urzędnicy pracują normalnie.

Informacja Wójta w sprawie zawieszenia działalności placówek oświatowych na terenie gminy Garbatka-Letnisko

Niniejszym informuję, iż zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa w dniach od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie placówek oświatowych na terenie Gminy Garbatka-Letnisko zostaje czasowo ograniczone.
W dniach 12 i 13 marca (czwartek, piątek) zarówno w Przedszkolu Samorządowym w Garbatce-Letnisku, Publicznej Szkole Podstawowej w Garbatce-Letnisku i Publicznej Szkole Podstawowej w Bogucinie nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze. W tych dniach dowozy uczniów będą odbywały się zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.

Od 16 marca br. (poniedziałek) dzieci i młodzież nie przychodzą do przedszkola i szkół.
                                      

Wójt
Teresa Fryszkiewicz

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Sołtysa

Szanowni Państwo,

 

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa wyrażamy wdzięczność i uznanie wszystkim Sołtysom i członkom Rad Sołeckich za wzorowe
i uczciwe pełnienie swoich obowiązków oraz za otwartość na sprawy Mieszkańców wsi.

Państwa praca ma wyjątkowy charakter, ponieważ jesteście zarówno gospodarzami jak i przedstawicielami wsi, których Mieszkańcy darzą zaufaniem. Na co dzień zajmujecie się sprawami lokalnych społeczności, starając się rozwiązywać problemy i mobilizować do działania.

Każdy z Was buduje bezcenne relacje międzyludzkie i daje wspaniały przykład.

W tym wyjątkowym dniu życzymy Wam wszelkiej pomyślności, zdrowia, optymizmu i sił na każdy dzień. Aby mandat zaufania procentował wspólnymi sukcesami całej społeczności.  

Dziękujemy za współpracę i zaangażowanie każdego dnia w rozwój lokalnego środowiska.  

 

Przewodniczący Rady Gminy                                                                                          Wójt

/-/ Włodzimierz Mazur                                                                                   /-/ Teresa Fryszkiewicz

                                   

Radni oraz Pracownicy Urzędu Gminy Garbatka-Letnisko

Wszystkiego najlepszego Drogie Panie

Drogie Panie,

Zbliża się jedno z tych świąt, którego datę pamiętamy nawet po przebudzeniu w środku nocy. Święto, które upamiętnia i podkreśla siłę kobiet i fakt, że życie bez nas byłoby co najmniej nudne. Mówimy tu o dniu 8 marca, w którym to przypada międzynarodowy Dzień Kobiet. Choć początków Dnia Kobiet historycy doszukują się już w starożytności, to z naszą kulturą związany jest od początków XX wieku. Tak długa tradycja podkreśla ważną rolę, jaką ogrywamy w społeczeństwie.

Kamera online - skwer

Kalendarium

lipiec, 2020
PnWtŚrCzPtSbNd
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Biuletyn

Nasze projekty