Covid-19. Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Uczniowie PSP im. Królowej Jadwigi w Garbatce-Letnisko,

W dniu dzisiejszym (tj. 9 października 2020r. około godziny 18.00) otrzymałam informację o pozytywnym wyniku badania na Covid-19 u jednego z nauczycieli naszej szkoły. Stało się to czego obawialiśmy się praktycznie od początku września. Nauczyciel od 7 października przebywał na zwolnieniu lekarskim ale w dniach 5 i 6 października prowadził lekcje w klasach: 4b,6a,6b,6c,7a,7b.

W dniu jutrzejszym po rozmowie z Panią Wójt ,Powiatową  Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Kozienicach, Radą Pedagogiczną i Radą Rodziców podejmę decyzję odnośnie sposobu pracy szkoły od 12 października. O podejmowanych decyzjach będę Państwa na bieżąco informować za pomocą dziennika elektronicznego i strony internetowej szkoły.  Bardzo proszę abyście Państwo w przypadku złego samopoczucia, kaszlu, kataru, podwyższonej temperatury, utraty węchu lub smaku niezwłocznie kontaktowali się z lekarzem rodzinnym, proszę również o odpowiedzialne podejście do zaistniałej sytuacji .

                                                                    

Agnieszka Babańca – dyrektor szkoły

Protokół z konsultacji

                                                          

Protokół z konsultacji

projektu Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

i innymi podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3

ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

na rok 2021

Rusza akcja inwentaryzacji źródeł ciepła

        Urząd Gminy Garbatka-Letnisko informuje, iż w dniach 14.09 – 15.10.2020r. będzie prowadzona w formie ankietyzacji akcja inwentaryzacji kotłów i systemów grzewczych na terenie Gminy wynikająca z realizacji Programu ochrony powietrza dla województwa mazowieckiego.

        Celem akcji jest rozpoznanie, jakimi rodzajami kotłów mieszkańcy gminy ogrzewają swoje mieszkania. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o rzetelne wypełnienie ankiety, której wzór znajduje się poniżej.

        Ankieta będzie dotyczyła m.in. rodzaju ogrzewania budynku, typu kotła grzewczego, ilości zużytych mediów, izolacji cieplnej budynku, stanu okien oraz czy właściciel budynku jest zainteresowany wymianą źródła ciepła na ekologiczne i niskoemisyjne.

        Wypełnienie ankiety pozwoli na zebranie informacji, które posłużą do zidentyfikowania potrzeb mieszkańców i zaplanowania dofinansowania do wymiany źródeł ciepła.

 

W razie pytań prosimy o kontakt z pracownikami Urzędu Gminy tel. 48 62 10 103, 48 62 10 194 wew.20

Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Państwo, 

Drodzy Rodzice

 

       1 września zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczny początek roku szkolnego będzie jednak inny, niż do tej pory. W związku z pandemią Covid-19 zaszły zmiany w różnych sferach naszego życia. Stosując się do zasad bezpieczeństwa, musimy zakrywać nos i usta przebywając chociażby w sklepach, urzędach czy kościołach. Jak więc będzie wyglądać szkoła w nowej rzeczywistości, z którą przyszło się nam zmierzyć? Dyrektorzy szkół na bieżąco monitorują zalecenia i wytyczne dotyczące funkcjonowania placówek w dobie pandemii. Na dzień dzisiejszy nasze szkoły i przedszkole rozpoczynają nowy rok szkolny w trybie stacjonarnym.

        Zdaję sobie sprawę, że obecna sytuacja jest dynamiczna i ciężka do przewidzenia jednak dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo waszym dzieciom.

 

Poniżej informacje o rozpoczęciu roku z poszczególnych placówek:

 

http://zss.garbatkaletnisko.pl/

http://www.psp-bogucin.edu.pl/joomla/

 

                                                                                                        Wójt

                                                                                             Teresa Fryszkiewicz

Dożynki Parafialne

W niedzielę 30 sierpnia w kościele parafialnym pw. NNMP w Garbatce-Letnisku odbyła się uroczysta Msza Święta dożynkowa, w której uczestniczyły lokalne władze, przedstawiciele powiatu kozienickiego, sołtysi oraz mieszkańcy gminy.

 

Kamera online - Bociany Molendy

Kamera online - skwer

Kalendarium

sierpień, 2022
PnWtŚrCzPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
567891011

Wideo - wydarzenia

102. rocznica bitwy pod Laskami i Anielinem

Nasze projekty