Zakończył się Turniej Szachowy Poligrafów i ich przyjaciół. 24 sierpnia odbyły się rozgrywki o Puchar Wójta Gminy Garbatka-Letnisko, w których zwyciężył Paweł Gugała. Drugie miejsce zajął najlepszy zawodnik turnieju Poligrafów i ich przyjaciół – Winicjusz Fengier, na trzecim miejscu uplasował się natomiast Manfred Mannke.

W Turnieju o Puchar Wójta, który rozgrywany był metodą kojarzenia szwajcarskiego, tempem 15 minut na partię, wzięło udział 22 zawodników.  Zwycięzca zdobył 8 punktów z 9 partii.

Wręczenie nagród odbyło się w niedzielę 25 sierpnia. Po uroczystości zawodnicy, którzy na turniej do Zespołu Szkół Drzewnych i Leśnych przyjechali z całej Polski, rozjechali się do domów. Wszyscy zadeklarowali, że chętnie powrócą do Garbatki-Letnisko na kolejne zmagania szachistów.